Nowe rozwiązanie
dla Twojego biznesu - EasyBOX!

Twórz procesy bez wsparcia IT, personalizuj komunikaty,
zintegruj wszystkie kanały sprzedaży.

SPRAWDŹ

Jak to działa?

EasyBOX to kompleksowe w pełni zautomatyzowane rozwiązanie dostosowane do wymagań Klienta, które pozwoli rozwijać zarówno małe, średnie i duże przedsiębiorstwa.

Nasze rozwiązanie da Ci pełną swobodę w tworzeniu procesów sprzedażowych, dzięki automatyzacji i personalizacji komunikatów będziesz oszczędzał swój czas i pieniądze.

EasyBOX to Idealne rozwiązanie wszędzie tam,
gdzie zawodzi współpraca z działem IT

Wybierz Easy Box

Z otwartością dostosujemy się do wymagań Klienta.

Nasze rozwiązanie jest na bieżąco z innowacjami technologicznymi.

Nasz doskonały suport techniczny jest zawsze dostępny.

Dlaczego warto?

01

procesy
bez wsparcia
IT

02

pełna integracja
z narzędziami
Google

03

raportowanie
na każdym
etapie

04

funkcjonalność
drag & drop

Jesteśmy wiarygodni

TAKTOeasy należy do Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, skupiającej kilkadziesiąt kluczowych przedsiębiorstw z rynku finansowego w Polsce.

W TAKTO Finanse działamy w sposób etyczny i zgodny z Zasadami Dobrych Praktyk.

TAKTO Finanse jest pełnoprawnym członkiem organizacji Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych.

TAKTO Finanse otrzymało Certyfikat Audytu Etycznego – jest to wyróżnienie przyznawane co roku przez Związek Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, tylko tym firmom, które przestrzegają wysokich standardów etycznych wśród przedsiębiorstw finansowych.

TAKTO Finanse ponownie otrzymało ważny Certyfikat Odpowiedzialny Pożyczkodawca, przyznawany instytucjom z sektora mikropożyczek i pożyczek ratalnych przez Loan Magazine.

Zgodnie z wymogami firmy Google informujemy, że minimalny okres na jaki udzielane są szybkie pożyczki na raty w TAKTO Finanse sp. z o.o. wynosi 6 miesięcy a maksymalny 40 miesięcy. Maksymalna Roczna Rzeczywista Stopa Oprocentowania dla pożyczki w TAKTO Finanse sp. z o.o. wynosi 316.09% (na dzień 09.09.2022).

 

Administratorem danych osobowych jest TAKTO Finanse spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Szczytnickiej 11, 50-382 Wrocław, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia Fabrycznej Wydział VI Gospodarczy pod nr KRS 0000595762, o kapitale zakładowym 1 100 000,00 PLN w całości wpłaconym, NIP 8951852770, REGON 020114060.

Copyright © 2012–2018 TAKTO Finanse spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Part of B2Holding