Pożyczka od 6 do 40 miesięcy


O nas

TAKTOeasy to nowa polska marka, to nowy wymiar pożyczki. Szybkość, dostępność dla każdego, bez zbędnych formalności, intuicyjność – to są główne cechy pożyczki TAKTOeasy – pierwszej w Polsce pożyczki dostępnej przez czat. Marka TAKTOeasy została wprowadzona na rynek przez firmę TAKTO Finanse, która od ponad 7 lat aktywnie działa w sprzedaży pożyczek w kanałach online i offline.


TAKTOeasy to odpowiedź na potrzeby i pragnienia naszych Klientów. Stale dążymy do poznania rzeczywistych potrzeb naszych klientów i Partnerów, dzięki temu jesteśmy w stanie zaproponować im rozwiązania przewyższające ich oczekiwania. Chcemy być nowocześni i dostępni dla szerokiej grupy klientów i Partnerów. Nieustannie modyfikujemy swoje oferty i procesy, opierając się na nowych technologiach, aby klienci mogli szybko i wygodnie wnioskować o pożyczkę, składając wniosek przez internet lub aplikację.


TAKTOeasy to również zespół ludzi, którzy aktywnie pracują nad udoskonaleniem oferty oraz procesu sprzedażowego. To ludzie, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w branży finansowej. Wierzymy, że TAKTOeasy to przełom na rynku usług pozabankowych, chcemy aby nasz Klient otrzymał produkt dostosowany do jego potrzeb, a nasz Partner biznesowy otrzymał unikalne rozwiązanie dobrane do jego indywidualnych oczekiwań.

CHCĘ POŻYCZKĘ

Pożyczka przez czat!

Zobacz jakie to proste

Jesteśmy wiarygodni

TAKTOeasy należy do Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, skupiającej kilkadziesiąt kluczowych przedsiębiorstw z rynku finansowego w Polsce.

W TAKTO Finanse działamy w sposób etyczny i zgodny z Zasadami Dobrych Praktyk.

TAKTO Finanse jest pełnoprawnym członkiem organizacji Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych.

TAKTO Finanse otrzymało Certyfikat Audytu Etycznego – jest to wyróżnienie przyznawane co roku przez Związek Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, tylko tym firmom, które przestrzegają wysokich standardów etycznych wśród przedsiębiorstw finansowych.

TAKTO Finanse ponownie otrzymało ważny Certyfikat Odpowiedzialny Pożyczkodawca, przyznawany instytucjom z sektora mikropożyczek i pożyczek ratalnych przez Loan Magazine.

Zgodnie z wymogami firmy Google informujemy, że minimalny okres na jaki udzielane są szybkie pożyczki na raty w TAKTO Finanse sp. z o.o. wynosi 6 miesięcy a maksymalny 40 miesięcy. Maksymalna Roczna Rzeczywista Stopa Oprocentowania dla pożyczki w TAKTO Finanse sp. z o.o. wynosi 316.09% (na dzień 09.09.2022).

 

Administratorem danych osobowych jest TAKTO Finanse spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Szczytnickiej 11, 50-382 Wrocław, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia Fabrycznej Wydział VI Gospodarczy pod nr KRS 0000595762, o kapitale zakładowym 1 100 000,00 PLN w całości wpłaconym, NIP 8951852770, REGON 020114060.

Copyright © 2012–2018 TAKTO Finanse spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Part of B2Holding