BLOG

Pożyczka przez czat

Opublikowano: 03.11.2019

Pierwsza w Polsce pożyczka przez czat – czym się charakteryzuje?

Rynek pożyczek pozabankowych czeka w niedługim czasie prawdziwa rewolucja. Złożenie wniosku pożyczkowego do tej pory wiązało się z wypełnieniem dokumentów i oczekiwaniem na odpowiedź. Trend ten wkrótce ulegnie zmianie, dzięki pionierskiej usłudze, jaką jest pożyczka przez czat oferowana przez TAKTO Easy. Z jakimi korzyściami się wiąże i dlaczego warto z niej skorzystać?


Pożyczka przez czat – najlepszy wybór dla nowych klientów

Pożyczka przez czatPożyczka przez czat to usługa, która wychodzi naprzeciw oczekiwaniom wielu pożyczkobiorców. Korzyści płynące z bezpośredniej rozmowy z doradcą Klienta z pewnością docenią osoby, które pierwszy raz wnioskują o pieniądze od firmy pozabankowej. Zadaniem wykwalifikowanych doradców jest pomoc Klientowi. Mogą to zrobić poprzez udzielenie mu odpowiedzi na wszystkie zagadnienia związane z otrzymaniem długoterminowej pożyczki.

Podczas kontaktu z konsultantem Klient zostanie poinformowany m.in. o łącznych kosztach pożyczki (odsetki, prowizja, opłata za jej udzielenie, łączne RRSO) oraz niezbędnej dokumentacji. Jedną z najbardziej istotnych korzyści, które oferuje pożyczka przez czat, jest także możliwość zadania specjaliście wszystkich nurtujących pytań. Zmiana ta jest szczególnie widoczna na tle wszystkich pozostałych wniosków składanych online, kiedy to mający wątpliwości Klient musi kontaktować się z pożyczkodawcą innymi kanałami, co często wydłuża też czas otrzymania odpowiedzi.

Pożyczka przez czat – dla tych, którzy wiedzą co robią

Nowatorskie rozwiązanie, jakim bez wątpienia jest pożyczka przez czat, z pewnością przypadnie do gustu także osobom, które po raz kolejny wnioskują o długoterminową pożyczkę. Znajomość zagadnień związanych z otrzymaniem pożyczki sprawia, że nie potrzebują rozwiewać aż tylu wątpliwości, co osoby, które składają wniosek po raz pierwszy, a tym samym proces ulega znacznemu przyspieszeniu.

Czy pożyczka przez czat jest bezpieczna?

W przypadku uproszczonej procedury udzielania pożyczki przez czat w TAKTO Easy wnioskodawcy są sprawdzani w trzech bazach: BIK, BIG oraz ERIF. Brak widocznego zadłużenia to najważniejsze kryterium, które trzeba spełnić, by skorzystać z pożyczki przez czat. W przeciwieństwie do wielu banków i firm pożyczkowych, próg dochodowy, który gwarantuje otrzymanie pożyczki, wynosi zaledwie 500 złotych miesięcznie.


Dopełnienie formalności, związanej z otrzymaniem pożyczki online w TAKTO Easy jest niezwykle proste – standardowy wniosek zastępuje pięcioetapowy czat ze specjalistą, podczas którego zostaną ustalone kolejne parametry pożyczki. Całą procedurę można przeprowadzić bez wychodzenia z domu, mając jedynie dostęp do Internetu. Sama umowa zawierana jest telefonicznie lub za pośrednictwem kuriera. Pozytywne rozpatrzenie pożyczki kończy się transferem gotówki na wskazane konto bankowe. Może to nastąpić nawet w ciągu 15 minut od wydania decyzji.


Pożyczka przez czat to kolejny krok w budowaniu intuicyjnego i przejrzystego systemu finansowego. Takiego w którym uzyskanie decyzji pożyczkowej zajmuje zaledwie kilka minut. W TAKTO Easy możesz otrzymać nawet 25 tysięcy złotych, a spłatę rozłożyć na 36 wygodnych rat. Wejdź na naszą stronę i przekonaj się, że pożyczki mogą być proste.


Ocena: 5.0/5 ( 2 głosów)  

WRÓĆ

Jesteśmy wiarygodni

TAKTOeasy należy do Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, skupiającej kilkadziesiąt kluczowych przedsiębiorstw z rynku finansowego w Polsce.

W TAKTO Finanse działamy w sposób etyczny i zgodny z Zasadami Dobrych Praktyk.

TAKTO Finanse jest pełnoprawnym członkiem organizacji Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych.

TAKTO Finanse otrzymało Certyfikat Audytu Etycznego – jest to wyróżnienie przyznawane co roku przez Związek Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, tylko tym firmom, które przestrzegają wysokich standardów etycznych wśród przedsiębiorstw finansowych.

TAKTO Finanse ponownie otrzymało ważny Certyfikat Odpowiedzialny Pożyczkodawca, przyznawany instytucjom z sektora mikropożyczek i pożyczek ratalnych przez Loan Magazine.

Zgodnie z wymogami firmy Google informujemy, że minimalny okres na jaki udzielane są szybkie pożyczki na raty w TAKTO Finanse sp. z o.o. wynosi 6 miesięcy a maksymalny 40 miesięcy. Maksymalna Roczna Rzeczywista Stopa Oprocentowania dla pożyczki w TAKTO Finanse sp. z o.o. wynosi 316.09% (na dzień 09.09.2022).

 

Administratorem danych osobowych jest TAKTO Finanse spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Szczytnickiej 11, 50-382 Wrocław, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia Fabrycznej Wydział VI Gospodarczy pod nr KRS 0000595762, o kapitale zakładowym 1 100 000,00 PLN w całości wpłaconym, NIP 8951852770, REGON 020114060.

Copyright © 2012–2018 TAKTO Finanse spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Part of B2Holding