BLOG

Pożyczka w 5 minut

Opublikowano: 03.11.2019

Pożyczka w 5 minut – idealne rozwiązanie w nagłych wypadkach

Każdemu z nas może się przytrafić sytuacja, w której niezbędna będzie gotówka. Awaria samochodu, problem z lodówką, zgubienie telefonu to tylko niektóre sytuacje, które mogą stworzyć znaczne, nieprzewidziane wydatki. Wiele osób decyduje się wtedy na szukanie pomocy w firmach pożyczkowych, które gwarantują szybkie rozpatrzenie wniosku i błyskawiczną wypłatę środków. Czy pożyczka w 5 minut rzeczywiście jest możliwa?

Pożyczka w 5 minut – nowa oferta od TAKTO Easy

Pożyczka w 5 minut Niemal każda firma, zajmująca się udzielaniem długoterminowych pożyczek pozabankowych, reklamuje się szybkością rozpatrywania wniosku. Zgodnie z deklaracjami i reklamami, wypełniający formularz pożyczkobiorca może spodziewać się odpowiedzi w ciągu godziny. Pozytywne rozpatrzenie wniosku skutkuje tym, że pieniądze mogą trafić na konto pożyczkobiorcy nawet w kwadrans. To krótki czas, ale wraz z wkroczeniem na rynek firmy TAKTO Easy wszystko się zmieniło. Teraz czas oczekiwania na rozpatrzenie wniosku może ulec znacznemu skróceniu. W jaki sposób działa pożyczka w 5 minut – flagowa usługa naszej firmy? Co zrobić by dostać szybką pożyczkę bez wychodzenia z domu?

Pożyczka w 5 minut – 15 prostych kroków

1. Odwiedź stronętaktoeasy.pl.
2. Naciśnij przycisk „Rozpocznij czat”.
3. Zapoznaj się z pierwszym komunikatem i zaakceptuj go.
4. Wpisz preferowaną kwotę pożyczki.
5. Ustal liczbę rat, na którą chcesz rozłożyć wnioskowaną sumę.
6. Zatwierdź wybraną sumę i raty poprzez przycisk „Idę dalej”.
7. Zapoznaj się z informacjami na temat łącznych kosztów pożyczki.
8. W przypadku braku zastrzeżeń do podanych informacji, naciśnij przycisk „Weź pożyczkę”.
9. Wyraź zgody, wymagane do poprawnego procesu udzielenia pożyczki.
10. Rozpocznij indywidualny, prywatny czat z ekspertem firmy TAKTO Easy.
11. Przedstaw wszystkie niezbędne informacje, takie jak imię i nazwisko, adres, kontakt.
12. Udokumentuj swoje dochody. Firma TAKTO Easy wymaga dochodu w kwocie 500 zł miesięcznie.
13. Uwierzytelnij swoją tożsamość poprzez bezpieczny system Kontomatik.
14. Oczekuj na decyzję w sprawie przyznania pożyczki.
15. Zawiąż umowę przez telefon bądź w formie papierowej za pośrednictwem kuriera.

Pożyczka w 5 minut to nowa jakość na rynku finansowym

Oferowana przez TAKTO Easy pożyczka w 5 minut to pierwsza oferta w Polsce, która wychodzi naprzeciw oczekiwaniom wszystkich pożyczkobiorców. Łączy w sobie elementy zautomatyzowanej obsługi (wybór kwoty, długości spłaty) oraz osobisty kontakt z wykwalifikowanym konsultantem – a wszystko to w wygodnej formie czatu. Ta propozycja to najlepsze rozwiązanie dla osób, które nie miały do tej pory styczności z pozabankowym rynkiem finansowym. Dzięki unikalnej formie będą mogły porozmawiać o swoich wątpliwościach z wykwalifikowanym specjalistą. Klienci, którzy znają specyfikę pożyczek pozabankowych, z pewnością docenią możliwość szybszego dopełnienia wymaganych formalności oraz błyskawicznego otrzymania wnioskowanej kwoty.

Pożyczka w 5 minut od TAKTO Easy stanowi rewolucję segmentu pożyczek pozabankowych. Znalazłeś się w trudnej sytuacji finansowej? Potrzebujesz pieniędzy z powodu niespodziewanych wydatków? Już dziś zapoznaj się z ofertą TAKTO Easy i wybierz interesujące Cię rozwiązanie pożyczkowe. Maksymalna kwota finansowania wynosi do 25 tys. złotych, które będziesz mógł rozłożyć nawet na 36 dogodnych rat.


Ocena: 5.0/5 ( 1 głosów)  

WRÓĆ

Jesteśmy wiarygodni

TAKTOeasy należy do Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, skupiającej kilkadziesiąt kluczowych przedsiębiorstw z rynku finansowego w Polsce.

W TAKTO Finanse działamy w sposób etyczny i zgodny z Zasadami Dobrych Praktyk.

TAKTO Finanse jest pełnoprawnym członkiem organizacji Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych.

TAKTO Finanse otrzymało Certyfikat Audytu Etycznego – jest to wyróżnienie przyznawane co roku przez Związek Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, tylko tym firmom, które przestrzegają wysokich standardów etycznych wśród przedsiębiorstw finansowych.

TAKTO Finanse ponownie otrzymało ważny Certyfikat Odpowiedzialny Pożyczkodawca, przyznawany instytucjom z sektora mikropożyczek i pożyczek ratalnych przez Loan Magazine.

Zgodnie z wymogami firmy Google informujemy, że minimalny okres na jaki udzielane są szybkie pożyczki na raty w TAKTO Finanse sp. z o.o. wynosi 6 miesięcy a maksymalny 40 miesięcy. Maksymalna Roczna Rzeczywista Stopa Oprocentowania dla pożyczki w TAKTO Finanse sp. z o.o. wynosi 316.09% (na dzień 09.09.2022).

 

Administratorem danych osobowych jest TAKTO Finanse spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Szczytnickiej 11, 50-382 Wrocław, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia Fabrycznej Wydział VI Gospodarczy pod nr KRS 0000595762, o kapitale zakładowym 1 100 000,00 PLN w całości wpłaconym, NIP 8951852770, REGON 020114060.

Copyright © 2012–2018 TAKTO Finanse spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Part of B2Holding