BLOG

Pożyczka w 5 minut pomoże Ci w postanowieniach noworocznych

Opublikowano: 13.01.2020

Koniec roku to dla wielu osób czas refleksji i podsumowań - odniesionych zwycięstw, poniesionych porażek oraz rozważań nad tymi aspektami życia, w których warto dokonać pewnych zmian. Wyniki tych przemyśleń mogą dotyczyć rozmaitych kwestii, skupionych wokół zdrowia, pieniędzy, życia osobistego czy kariery. Oczywiście, nie wszystkie zmiany są związane wyłącznie z kwestiami finansowymi. Jakie postanowienia noworoczne warto rozważyć w pierwszej kolejności (i nie przejmować się pieniędzmi)?

Postaw na rozwój

Nauka nowego języka obcego, zapisanie się na siłownię czy zainwestowanie w odłożone kiedyś hobby - niezależnie od obranej ścieżki, praca nad samorozwojem to inwestycja, która zawsze popłaca. Niemal każda nowo nabyta umiejętność może okazać się przydatna w życiu prywatnym lub zawodowym. Oczywiście, korzyści te mogą mieć wymiar nie tylko materialny.

Zapisz się na wymarzony kurs

Bootcamp programistyczny, nauka nietypowego języka obcego (które są coraz bardziej pożądane przez wielu pracodawców) czy kursy zawodowe to tylko część propozycji mądrego samorozwoju. Nieustanne poszerzanie swoich kompetencji to niezwykle cenna cecha i ważna informacja dla potencjalnych pracodawców. Świadczy ona o ambicjach oraz wysokiej samodyscyplinie aplikującej osoby, podwyższając jej potencjalną wartość względem każdego zespołu specjalistów.

Pożyczka w 5 minut pomoże Ci w postanowieniach noworocznych

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Osiągnij pożądaną formę fizyczną

Wiele osób, prowadzących siedzący tryb życia z niepokojem zauważa przybywające nadprogramowe kilogramy. Niestety, nie każdy z nas posiada wystarczająco dużo czasu wolnego, aby wdrożyć w swą codzienną rutynę spartańskie treningi oraz rygorystyczną dietę (w której nierzadko należy skrupulatnie przestrzegać wyznaczonych godzin posiłków).

Na szczęście, istnieje kompromis pomiędzy wymagającymi planami treningowymi a całkowitą biernością. W takich sytuacjach warto zainwestować w rozmaite domowe zestawy do ćwiczeń, które można skompletować z myślą o założonych celach (zgubienie tkanki tłuszczowej, zwiększenie kondycji lub siły). Zainwestuj w niezbędny sprzęt i krok po kroku zbliżaj się do założonego celu.

Postaw na ulubione hobby

Aby 2020 rok upływał nam w sposób satysfakcjonujący, codzienne obowiązki należy "zrównoważyć" wydzieleniem odpowiedniej ilości czasu, przeznaczonego tylko dla siebie. Warto zainwestować go w ulubione hobby – literaturę, grę na instrumencie czy majsterkowanie. Możliwość wygospodarowania czasu wolnego ma zbawienny wpływ na codzienne samopoczucie, sprawność manualną czy kreatywność. Nawet pół godziny dziennie wystarczy, aby reszta dnia upłynęła znacznie spokojniej i mniej nużąco.

Warto pamiętać, że inwestycja w siebie może okazać się kosztowna. W nadprogramowych wydatkach pomóc może pożyczka w 5 minut od TAKTO Easy. Ta rewolucyjna pożyczka przez czat wynosi maksymalnie nawet 25 tys. złotych, które wnioskodawca może rozłożyć na 36 elastycznych, dostosowanych do domowego budżetu rat. Wejdź w 2020 rok z nowymi postanowieniami i przekonaj się, jak pożyczka w 5 minut może pomóc Ci je zrealizować.


Ocena: 5.0/5 ( 3 głosów)  

WRÓĆ

Jesteśmy wiarygodni

TAKTOeasy należy do Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, skupiającej kilkadziesiąt kluczowych przedsiębiorstw z rynku finansowego w Polsce.

W TAKTO Finanse działamy w sposób etyczny i zgodny z Zasadami Dobrych Praktyk.

TAKTO Finanse jest pełnoprawnym członkiem organizacji Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych.

TAKTO Finanse otrzymało Certyfikat Audytu Etycznego – jest to wyróżnienie przyznawane co roku przez Związek Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, tylko tym firmom, które przestrzegają wysokich standardów etycznych wśród przedsiębiorstw finansowych.

TAKTO Finanse ponownie otrzymało ważny Certyfikat Odpowiedzialny Pożyczkodawca, przyznawany instytucjom z sektora mikropożyczek i pożyczek ratalnych przez Loan Magazine.

Zgodnie z wymogami firmy Google informujemy, że minimalny okres na jaki udzielane są szybkie pożyczki na raty w TAKTO Finanse sp. z o.o. wynosi 6 miesięcy a maksymalny 40 miesięcy. Maksymalna Roczna Rzeczywista Stopa Oprocentowania dla pożyczki w TAKTO Finanse sp. z o.o. wynosi 316.09% (na dzień 09.09.2022).

 

Administratorem danych osobowych jest TAKTO Finanse spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Szczytnickiej 11, 50-382 Wrocław, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia Fabrycznej Wydział VI Gospodarczy pod nr KRS 0000595762, o kapitale zakładowym 1 100 000,00 PLN w całości wpłaconym, NIP 8951852770, REGON 020114060.

Copyright © 2012–2018 TAKTO Finanse spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Part of B2Holding