BLOG

Szybka pożyczka online

Opublikowano: 04.11.2019

Szybka pożyczka online jeszcze nigdy nie była tak prosta

TAKTO Easy to nowatorskie rozwiązanie na rynku finansowym, stanowiące prawdziwą innowację w segmencie pożyczek finansowych. Po raz pierwszy w Polsce, szybka pożyczka online może zostać udzielona za pośrednictwem czatu ze specjalistą. Cały proces może trwać zaledwie trzy minuty, a przelew na konto wnioskodawcy to kwestia kolejnych kilku chwil. Zapoznaj się z propozycją, opracowaną przez TAKTO Easy i dowiedz się, jak wygląda nowa jakość na rynku finansowym.

Szybka pożyczka online nawet do 25 tysięcy złotych

Szybka pożyczka onlineSzybka pożyczka online umożliwia złożenie wniosku na finansowanie w kwocie od tysiąca do nawet 25 tysięcy zł. Ofertę tę wyróżnia również elastyczność okresu spłaty, który w zależności od preferencji pożyczkobiorcy, może wynosić od pół roku do 3 lat. Deklarowane przez TAKTO Easy minimum formalności to naprawdę maksymalne uproszczenie zarówno wymaganych dokumentów jak i czasu niezbędnego na złożenienie wniosku i podjęcie przez pożyczkodawcę decyzji. Do wnioskowania o pożyczkę wystarczy mieć aktualny dowód osobisty oraz brak zaległych zobowiązań w Biurze Informacji Kredytowej, Biurze Informacji Kredytowej oraz bazie ERIF.

Pożyczkę tę wyróżnia również bardzo niski próg dochodów, wymaganych do pozytywnego rozpatrzenia wniosku. Już 500 złotych miesięcznie wystarczy, aby szybka pożyczka online wpłynęła na Twoje konto. Uzyskane w ten sposób środki można przeznaczyć na dowolny cel. Na przykład remont, zakup nowego komputera czy zasłużone wakacje.

Wniosek przez czat – na czym polega szybka pożyczka online?

TAKTO Easy deklaruje, że wypełnienie kompletnego wniosku pożyczkowego powinno zająć około 3 minut. To tyle ile zrobienie kubka herbaty. Unikalny charakter, jakim wyróżnia się szybka pożyczka online, jest zasługą kompleksowej obsługi za pomocą czatu. W jaki sposób przebiega ten proces?

Szybka pożyczka online krok po kroku

1. Wejdź na stronę taktoeasy.pl i kliknij przycisk Rozpocznij chat. Na Twoim ekranie otworzy się okno komunikatora, w którym złożysz wkrótce swój wniosek pożyczkowy.

2. Wybierz kwotę jaka Cię interesuje i liczbę preferowanych rat. Podobnie jak w przypadku większości pożyczkodawców, możesz to zrobić za pomocą intuicyjnych suwaków. W momencie, w którym wybierzesz interesujący Cię wariant pożyczki, naciśnij przycisk „Idę dalej”.

3. Zatwierdzenie liczby rat i wysokości pożyczki sprawi, że uzyskasz dostęp do precyzyjnych wyliczeń na temat kosztów, z jakimi związana jest szybka pożyczka online. Jeśli chcesz coś zmienić – możesz edytować kwotę. Jeśli wszystkie dane są poprawne - możesz zatwierdzić kwotę przyciskiem „Weź pożyczkę”. Kliknięcie tej komendy skutkuje zaakceptowaniem wymaganej zgody na przetwarzanie informacji.

4. W tym momencie zacznie się Twoja rozmowa ze specjalistą TAKTO Easy. Wśród informacji, wymaganych do udzielenia pożyczki, znajdują się m.in. Twoje dane (np. adres) i oraz dane o Twoich dochodach.

5. Firma TAKTO Easy dokonuje wszelkich starań, aby zapewnić bezpieczeństwo każdej transakcji. Sposobem na potwierdzenie swojej tożsamości jest system Kontomatik, za pomocą którego możesz zalogować się do swojego banku i zatwierdzić swoje dane jako wnioskodawcy. Ostatnim etapem procesu jest oczekiwanie na decyzję i akceptacja przedstawionych warunków.

Zapoznaj się z rewolucyjną ofertą TAKTO Easy i przekonaj się sam, że szybka pożyczka online może być prosta, bezpieczna i wygodna – zawsze gdy potrzebujesz dodatkowej gotówki.


Ocena: 5.0/5 ( 1 głosów)  

WRÓĆ

Jesteśmy wiarygodni

TAKTOeasy należy do Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, skupiającej kilkadziesiąt kluczowych przedsiębiorstw z rynku finansowego w Polsce.

W TAKTO Finanse działamy w sposób etyczny i zgodny z Zasadami Dobrych Praktyk.

TAKTO Finanse jest pełnoprawnym członkiem organizacji Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych.

TAKTO Finanse otrzymało Certyfikat Audytu Etycznego – jest to wyróżnienie przyznawane co roku przez Związek Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, tylko tym firmom, które przestrzegają wysokich standardów etycznych wśród przedsiębiorstw finansowych.

TAKTO Finanse ponownie otrzymało ważny Certyfikat Odpowiedzialny Pożyczkodawca, przyznawany instytucjom z sektora mikropożyczek i pożyczek ratalnych przez Loan Magazine.

Zgodnie z wymogami firmy Google informujemy, że minimalny okres na jaki udzielane są szybkie pożyczki na raty w TAKTO Finanse sp. z o.o. wynosi 6 miesięcy a maksymalny 40 miesięcy. Maksymalna Roczna Rzeczywista Stopa Oprocentowania dla pożyczki w TAKTO Finanse sp. z o.o. wynosi 316.09% (na dzień 09.09.2022).

 

Administratorem danych osobowych jest TAKTO Finanse spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Szczytnickiej 11, 50-382 Wrocław, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia Fabrycznej Wydział VI Gospodarczy pod nr KRS 0000595762, o kapitale zakładowym 1 100 000,00 PLN w całości wpłaconym, NIP 8951852770, REGON 020114060.

Copyright © 2012–2018 TAKTO Finanse spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Part of B2Holding