BLOG

Szybkie pożyczki od ręki – dlaczego warto na nie postawić?

Opublikowano: 07.01.2020

Dla wielu osób, początek kolejnego roku wiąże się wydatkami. Po niezbyt łaskawym dla portfela grudniu, styczeń też jest nierzadko miesiącem licznych kosztów. Zarówno są to bieżące wydatki na opłaty, ubezpieczenia, jak i odkładane "na później" inwestycje: remont mieszkania, naprawa samochodu czy wymiana przestarzałych sprzętów domowych albo drobnej elektroniki. W ich opłaceniu pomocne mogą być szybkie pożyczki od ręki. Na co należy zwrócić szczególną uwagę, aby podjęte zobowiązanie nie wiązało się z nadmiernym obciążeniem dla domowego budżetu?

Zwróć uwagę na odpowiednią wysokość raty

Jedną z największych zalet, jaką charakteryzują się długoterminowe, szybkie pożyczki od ręki, jest możliwość dostosowania wysokości miesięcznego zobowiązania do domowych przychodów. Popularne na rynku chwilówki (tj. zobowiązania, podejmowane na okres 30 bądź 60 dni) są zazwyczaj regulowane jedną spłatą. Opcja ta jest korzystna tylko wtedy, gdy pożyczkobiorca ma stuprocentową pewność, że podjętą kwotę uda mu się spłacić bez uszczerbku dla budżetu w kolejnym miesiącu. W sytuacji, w której łączne wypłaty domowników wynoszą np. 4200 zł, miesięczna pożyczka na 2000 zł może okazać się dość problematyczna.

To właśnie w takich okolicznościach warto zainteresować się korzyściami, jakie oferują długoterminowe, szybkie pożyczki od ręki. Dzięki rozłożeniu wnioskowanej kwoty na większą ilość rat, wysokość comiesięcznej spłaty może wynosić zaledwie kilkanaście procent całości. Oczywiście, rozwiązanie to cechują się nieco wyższymi kosztami operacyjnymi – gwarantuje jednak komfort spłaty zobowiązania i jest znacznie wygodniejsze do uwzględnienia w domowym budżecie.

Szybkie pożyczki od ręki – dlaczego warto na nie postawić?

 

Wybierz minimum formalności

Spora część pożyczkobiorców wychodzi z mylnego założenia, że szybkie pożyczki od ręki nie wiążą się z żadnymi formalnościami. Oczywiście, procedura wnioskowania o pożyczkę z sektora pozabankowego jest prostsza w uzyskaniu od np. kredytu bankowego. Osoba wnioskująca o pożyczkę powinna jednak pamiętać, że (podobnie jak w przypadku każdej innej umowy finansowej) należy posiadać uregulowaną historię kredytową oraz stałe dochody, wynikające z zatrudnienia. Aby móc ubiegać się o szybkie pożyczki od ręki za pośrednictwem TAKTO Easy, wymagane jest osiąganie dochodów w wysokości 500 zł miesięcznie.

Ustalone formalności odgrywają kluczowe znaczenie w zagwarantowaniu niezbędnego bezpieczeństwa, zarówno po stronie pożyczkobiorcy, jak i firmy udzielającej finansowania. Nie oznacza to jednak, że sama procedura musi być skomplikowana. Wnioskowanie o szybkie pożyczki od ręki przez TAKTO Czat sprowadza się do dwóch błyskawicznych etapów, po których następuje otrzymanie decyzji pożyczkowej i przelew wnioskowanej kwoty na konto.

Już dziś zapoznaj się z ofertą od TAKTO Easy i przekonaj się sam, że szybkie pożyczki od ręki są teraz prostsze niż kiedykolwiek. Wejdź w 2020 rok z funduszami, które pozwolą Ci na realizację wszystkich założonych planów.


Ocena: 5.0/5 ( 1 głosów)  

WRÓĆ

Jesteśmy wiarygodni

TAKTOeasy należy do Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, skupiającej kilkadziesiąt kluczowych przedsiębiorstw z rynku finansowego w Polsce.

W TAKTO Finanse działamy w sposób etyczny i zgodny z Zasadami Dobrych Praktyk.

TAKTO Finanse jest pełnoprawnym członkiem organizacji Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych.

TAKTO Finanse otrzymało Certyfikat Audytu Etycznego – jest to wyróżnienie przyznawane co roku przez Związek Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, tylko tym firmom, które przestrzegają wysokich standardów etycznych wśród przedsiębiorstw finansowych.

TAKTO Finanse ponownie otrzymało ważny Certyfikat Odpowiedzialny Pożyczkodawca, przyznawany instytucjom z sektora mikropożyczek i pożyczek ratalnych przez Loan Magazine.

Zgodnie z wymogami firmy Google informujemy, że minimalny okres na jaki udzielane są szybkie pożyczki na raty w TAKTO Finanse sp. z o.o. wynosi 6 miesięcy a maksymalny 40 miesięcy. Maksymalna Roczna Rzeczywista Stopa Oprocentowania dla pożyczki w TAKTO Finanse sp. z o.o. wynosi 316.09% (na dzień 09.09.2022).

 

Administratorem danych osobowych jest TAKTO Finanse spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Szczytnickiej 11, 50-382 Wrocław, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia Fabrycznej Wydział VI Gospodarczy pod nr KRS 0000595762, o kapitale zakładowym 1 100 000,00 PLN w całości wpłaconym, NIP 8951852770, REGON 020114060.

Copyright © 2012–2018 TAKTO Finanse spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Part of B2Holding